if_photoif_put_inmenu
ПВФ Энергокомплекс
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 117-96-85 Показати
+38 (099) +38 (099) 239-91-13 Показати

Генератори Vatals з безкоштовною доставкою по всій Україні!

26 квітня 2018

І в побуті, і у виробничих умовах застосовується безліч найрізноманітнішого електричного обладнання, що вимагає безперебійного підключення до електроживлення. Це не лише технологічне обладнання або системи обігріву приміщень, але і техніка життєзабезпечення, наприклад - холодильні машини, водонасосні станції, вентиляційне обладнання. У разі зупинки втрати можуть бути дуже значними і навіть катастрофічними.

Для того, щоб виключити перебої в електроживленні, а також для забезпечення електроживлення там, куди ще на протягнули дроти, призначені автономні мініелектростанції з двигунами внутрішнього згоряння. Часто їх називають генератор електричного струму або генератор напруги.

За типом палива генератори ТМ Vitals діляться на три категорії

  1. Генератор з бензиновим двигуном.
  2. Мультитопливный генератор «газ/бензин».
  3. Генератор з дизельним двигуном.

Крім того, незалежно від виду палива ці агрегати діляться

  • генератор з ручним стартером;
  • генератор з електростартером;
  • генератор з автозапуском.

Бензинові генератори мають потужність 2,0 – 18,0 кВт. Ряд моделей оснащені транспортними колесами, рукоятки і захисними кожухами. Генератори «газ/бензин» потужністю 2,0-6,0 кВт можуть працювати як на природному, так і на зрідженому газі. Дизельні генератори потужність. 4,6 кВт в залежності від модифікації оснащені або транспортувальним чотириколісним шасі, або звукоізолюючим захисним кожухом.Всі електрогенератори Vitals забезпечують високу стабільність параметрів вихідної напруги і мають гарантію від виробника терміном від 1 до трьох років, в залежності від моделі. Придбати їх можна в інтернет-магазині або в магазинах роздрібної торгівлі. Генератори Vitals не тільки надійні і довговічні, але і цілком доступні за ціною

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×