if_photoif_put_inmenu
ПВФ Энергокомплекс
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 117-96-85 Показати
+38 (099) +38 (099) 239-91-13 Показати

Що таке тандир ? Особливості і переваги

14 травня 2018

Тандир – це виріб з шамотної глини, що нагадує великий східний глечик, всередину якого накладаються дрова і розпалюється вогонь (своєрідна глиняна піч). Служить для приготування страв з м'яса, риби, птиці, тіста і овочів. Приготування страв у тандирі відбувається не за рахунок вогню, а за рахунок потужної тепловіддачі стінок. Товщина стінок від 6 см, що дозволяє утримувати після закінчення горіння, необхідну температуру протягом 2-3 годин.

Дбайливо зібравши по крупицях всі тонкощі і премудрості виготовлення класичних тандирів, майстри нашого підприємства розробили кілька сучасних моделей, що відрізняються за розміром, доповнили зовнішній вигляд тандира сталевий окантовкою з елементами кування, яка надає виробу закінчений вид і функціонально дозволяє використовувати тандир як в домашніх  умовах – у дворі, на дачі, так і в невеликих ресторанах, кафе.
Страви, які готуються в тандирі, будь то звичайна хлібна коржик або складне ласощі з м'ясом і овочами, володіють особливим смаком.
Закритий від вітру, дощу і низьких температур вогонь швидко прогріває стіни, які потім рівномірно віддають тепло. В результаті виходять смачні, рівномірно прожарені страви, за якими,   в процесі приготування не доведеться постійно спостерігати.

Тандир виготовлений з шамотної глини, яка вогнетривка і безпечна. Виробник глини-ТОВ «Керамічні маси Донбасу» р. Слов'янськ Донецька область Україна. Марка (подмарка) матеріал: керамічна Маса ЕСОВОDY ШМ2-2М ТУ У14.2-32359731-001. Даний продукт виготовлений в контрольованих умовах, встановлених Системою Менеджменту якості, яка функціонує у відповідності з вимогами ISO9001 і сертифікованої BV Sertification.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×